fbpx

Space Frogs i Space Radio – Co warto oglądać po niemiecku na YouTube? #1

1 Permalink

Nauka języka niemieckiego nie zawsze musi oznaczać obłożenie się książkami i wykonywanie żmudnych ćwiczeń gramatycznych. Fajnie jest korzystać z różnych materiałów, a w dobie internetu to już praktycznie nie problem. YouTubie pełen jest niespodzianek i oprócz śmiesznych filmików z kotami można tam znaleźć też ciekawe materiały na praktycznie każdy temat. Jeśli lubicie się śmiać i niegroźny Wam niepokorny humor, czasem lekko szyderczy, to chłopcy tworzący kanały Space Radio i Space Frogs powinni przypaść Wam do gustu:
Jeśli znacie inne fajne niemieckie kanały to podzielcie się linkami w komentarzu, albo wiadomości prywatnej (diana.korzeb[maupa]gmail.com), niech inni je też poznają!


Spodobał Ci się ten wpis? Zapisz się koniecznie na mój newsletter i obserwuj bloga na Bloglovin!


1
  • Gonia
    20 października, 2016

    O super !!!. szukam więcej takich młodzieżowych kanałów do oglądania na youtube dla mojego syna, który uczy sie niemieckiego. Proszę napiszcie, co wasze dzieciaki oglądają po niemiecku w wieku 10-13 lat.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zapisz się i otrzymaj dwa e-booki z 38 i 82 potocznymi zdaniami, które pomogą Ci w codziennych sytuacjach: “Zajęte!” w toalecie, “Czy mogę przejść?” w kinie, “na dwoje babka wróżyła” itp.

Dzięki temu nie przegapisz też nigdy najnowszego wpisu na blogu.