fbpx

Niemieckie książki, filmy i seriale o II Wojnie Światowej

Space Frogs i Space Radio – Co warto oglądać po niemiecku na YouTube? #1

Space Frogs i Space Radio – Co warto oglądać po niemiecku na YouTube? #1 629 503 Diana Korzeb

Nauka języka niemieckiego nie zawsze musi oznaczać obłożenie się książkami i wykonywanie żmudnych ćwiczeń gramatycznych. Fajnie jest korzystać z różnych materiałów, a w dobie internetu to już praktycznie nie problem. YouTubie pełen jest niespodzianek i oprócz śmiesznych filmików z kotami można tam znaleźć też ciekawe materiały na praktycznie każdy temat. Jeśli lubicie się śmiać i niegroźny Wam niepokorny humor, czasem lekko szyderczy, to chłopcy tworzący kanały Space Radio i Space Frogs powinni przypaść Wam do gustu:
Jeśli znacie inne fajne niemieckie kanały to podzielcie się linkami w komentarzu, albo wiadomości prywatnej (diana.korzeb[maupa]gmail.com), niech inni je też poznają!


Slide

Spodobał Ci się ten wpis? Zapisz się koniecznie na mój newsletter i obserwuj bloga na Bloglovin!


Diana Korzeb

Od 10 lat pomagam moim kursantkom rozgadać się po niemiecku. Piszę bloga dla fanek języka niemieckiego. Więcej o mnie: kliknij tutaj.

Slide

Diana Korzeb

Od 10 lat pomagam moim kursantkom rozgadać się po niemiecku. Piszę bloga dla fanek języka niemieckiego. Więcej o mnie: kliknij tutaj.

Autorka: Diana Korzeb
Jeden komentarz
  • O super !!!. szukam więcej takich młodzieżowych kanałów do oglądania na youtube dla mojego syna, który uczy sie niemieckiego. Proszę napiszcie, co wasze dzieciaki oglądają po niemiecku w wieku 10-13 lat.