KURS KONWERSACYJNY: KAWIARNIA JĘZYKOWA

0 Brak tagów Permalink

Szczegóły produktu

Spotkania online w czwartki o 19:30 na platformie Zoom

Ilość spotkań, które kupujesz: 12 (3 miesiące po 4 spotkania)

Czas trwania jednego spotkania: 60 min

Terminy:
5.11, 12.11, 19.11, 26.11, 3.12, 10.12, 17.12.2020 i po Nowym Roku: 7.01.2021, 14.01, 28.01, 4.02.2021

Grupa max 10 osób

Spotykamy się na platformie Zoom, która umożliwia podział uczestników na pokoje. Uczestnicy są łączeni w pary na 5 minut i w tym czasie dostają pytania po niemiecku do rozmowy na zadany temat. Po tym czasie następuje ponowne wymieszanie uczestników i kolejna rozmowa i tak aż do końca Kawiarni. Ja w tym czasie podpowiadam słówka/gramatykę w razie problemów i robię notatki.

Minimalny poziom językowy to A2/B1.

Istnieje możliwość ustalania spotkań tematycznych.

Można kupić wejściówkę na 1 spotkanie w cenie 50 zł, w pakiecie płacisz mniej: 25 zł za 1 spotkanie.

BONUS: Na koniec miesiąca dostajesz notatki ze słownictwem i krótkimi zwrotami do poprawy, przed pierwszym spotkaniem dostajesz również listę wyrażeń przydatnych przy wyrażaniu własnego zdania

Kursanci mają grupę na whatsappie/facebooku (do ustalenia) do kontaktów

Nie można dołączyć do kursu w czasie jego trwania.

Opinie kursantek:

Marlena, Niemcy: Bardzo mi się podobała ta forma zajęć.  Tak jak powiedziałaś trochę jak szybka randka. Tak więc bardzo przyjemna była ta szybka randka z niemieckim hehe. Podobało mi się, że tematy były takie codzienne i każdy, na każdym poziomie mógł coś powiedzieć.

Ania, Polska: Potrzebuję odświeżenia języka i Diana mi w tym świetnie pomaga. Zaczęłam od lekcji indywidualnych, które szczerze polecam – pełen profesjonalizm, duża indywidualność i dostosowanie do wszystkich wymagań, jakie miałam. Obecnie uczęszczam do nowej inicjatywy, zwanej Kawiarnia Językowa. Projekt zapowiada się obiecująco i chętnie do niego się przyłączyłam i również bardzo polecam – korzystny cenowo i do tego niezwykle edukacyjny i prospołeczny, także innowacyjny moim zdaniem a takie pomysły bardzo, bardzo lubię

KURS KONWERSACYJNY: KAWIARNIA JĘZYKOWA – JEDNO WEJŚCIE

0 Brak tagów Permalink

Szczegóły produktu

Spotkania online w czwartki o 19:30 na platformie Zoom

Ilość spotkań, które kupujesz: 1

Czas trwania jednego spotkania: 60 min

Kawiarnia Językowa – to spotkania 1 x w tygodniu trwające 60 min. Spotykamy się na platformie Zoom, która umożliwia podział uczestników na pokoje. Uczestnicy są łączeni w pary na 5 minut i w tym czasie dostają pytania po niemiecku do rozmowy na zadany temat. Po tym czasie następuje ponowne wymieszanie uczestników i kolejna rozmowa i tak aż do końca Kawiarni. Ja w tym czasie podpowiadam słówka/gramatykę w razie problemów.

Minimalny poziom językowy to A2/B1.

Istnieje możliwość ustalania spotkań tematycznych.

Można kupić wejściówkę na 1 spotkanie w cenie 50 zł, w pakiecie płacisz mniej: 25 zł za 1 spotkanie (kurs 3-miesięczny kosztuje 300zł). Jeśli zdecydujesz się na kontynuację, to dopłacasz do pełnego kursu 250 zł.

Opinie kursantek:

Julia, Polska: Spotkania mi się podobają. Z jednej strony tematów jest dużo, ale z innej nie zauważam, jak leci czas. Teraz zdecydowanie większą uwagę poświęcam na naukę języka angielskiego i ciężko mi jest równolegle uczyć się niemieckiego na takim samym poziomie. Dlatego takie spotkania, gdzie mogę rozmawiać, są dla mnie cenne, bo najprawdopodobniej mam z tym największą trudność. Kawiarnia Językowa jest dla mnie pewnym sprawdzeniem tego, na ile obecnie jestem w stanie komunikować się w języku niemieckim i co powinnam sobie powtórzyć.

Ania, Polska: Kawiarnię Językową polecam każdemu, kto chce w końcu zacząć mówić po niemiecku. Forma bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i mimo, że wszystko odbywa się online, po godzinie spędzonej na rozmowach z dziewczynami czuję się jak po dobrej kawie z koleżankami w prawdziwej kawiarni.  Dzięki Kawiarni uczę się nowego słownictwa, zwłaszcza, tego które jest używane w mowie potocznej. Poza tym Diana robi świetną robotę: tematy do rozmów są ciekawe i każdy zawsze ma coś do powiedzenia również od strony technicznej wszystko działa bez zarzutu.