fbpx

Slide

Blogowanie pod jemiołą – WYNIKI KONKURSU

Blogowanie pod jemiołą – WYNIKI KONKURSU 640 640 Diana Korzeb

Uprzejmie Państwa informuję, że konkurs, w którym nagrody ufundowało Wydawnictwo Preston, Wydawnictwo Literackie i Wydawnictwo Compagnia Lingua został rozstrzygnięty! Na pytanie konkursowe odpowiedziało 14 kobiet (czyżby panowie woleli zapasy w śniegu niż bożonarodzeniowe tradycje?)! Bardzo Wam dziękuję za wszystkie zgłoszenia, dzięki nim czas oczekiwania na Gwiazdkę skrócił mi się co najmniej o połowę. Pisałyście o swoich wspomnieniach pełnych czekolady, kalendarzy adwentowych i świecidełek, o wieńcach adwentowych i świątecznych smakołykach.
Grafika5

Diana, nie przynudzaj nam tutaj tylko ruck, zuck opowiadaj, kto wygrał nagrody! A zatem, jeden z trzech zestawów otrzymuje:

Jolka Zurich

za przepis, który będę musiała koniecznie wypróbować

Magie1981

za kombinowanie z kalendarzem adwentowym

Ola

za zdjęcie kubka, którego już Ci zazdroszczę

zaginiony_grafika na bloga

Dziewczęta, czekam na Wasze adresy na diana.korzeb(maupa)gmail.com. Te z Was, które się do mnie zgłoszą jako pierwsze mają możliwość wyboru zestawu. Dodatkowo chciałabym wyróżnić Natalię i Invictę. Jeśli podacie mi swoje adresy, to po Świętach możecie spodziewać się ode mnie małego drobiazgu z Niemiec 🙂

Gratuluję zwyciężczyniom,
a pozostałym uczestniczkom dziękuję za udział w konkursie!

baner-blogi


Nie zapominajcie o wpisach i konkursach na innych blogach biorących udział w naszej akcji #BlogowaniePodJemiołą!

Slide

Diana Korzeb

Od 10 lat pomagam moim kursantkom rozgadać się po niemiecku. Piszę bloga dla fanek języka niemieckiego. Więcej o mnie: kliknij tutaj.

Autorka: Diana Korzeb