fbpx

Slide

Blogowanie pod jemiołą #2 – zapowiedź akcji

Blogowanie pod jemiołą #2 – zapowiedź akcji 640 640 Diana Korzeb

Bardzo lubię wszelkie blogerskie akcje. To nie tylko fajny sposób na dotarcie do nowych czytelników, ale też dużo ciekawych wpisów i możliwość poszerzenia swoich horyzontów. W tym roku ponownie biorę udział w blogowym Kalendarzu Adwentowym. W zeszłym roku pisałam o niemieckich, bożonarodzeniowych wypiekach, a w tym…ciii! To na razie tajemnica. Wszystkiego dowiecie się 1 grudnia.

Na czym polega nasza akcja?

Przez cały grudzień każda z 26 blogerek będzie otwierać jedno okienko, a dokładniej publikować wpis w ramach blogowego Kalendarza Adwentowego. Wpisy będą najczęściej związane z Bożym Narodzeniem i zimą. Znajdziecie u nas zarówno przepisy na świąteczne smakołyki jak, opisy tradycji i zwyczajów oraz ciekawe, świąteczne miejsca. Oprócz tego każda z nas przygotowała super-druper niespodziankę dla swoich czytelników. Czytaj pilnie wpisy, bo nie będziemy powtarzać ;). Poniżej znajdziesz pełny kalendarz ze wszystkimi okienkami i autorkami. Kliknięcie na daną osobę przeniesie Cię na jej blog. Po opublikowaniu naszych wpisów, okienka będą prowadziły bezpośrednio do jemiołowych wpisów.

Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Dzień 6 Dzień 7 Dzień 8 Dzień 8 Dzień 9 Dzień 10 Dzień 11 Dzień 12 Dzień 13 Dzień 14 Dzień 15 Dzień 16 Dzień 17 Dzień 18 Dzień 19 Dzień 20 Dzień 21 Dzień 22 Dzień 23 Dzień 24 Dzień 24 Image Map

Slide

Diana Korzeb

Od 10 lat pomagam moim kursantkom rozgadać się po niemiecku. Piszę bloga dla fanek języka niemieckiego. Więcej o mnie: kliknij tutaj.

Autorka: Diana Korzeb