fbpx

Hallo aus Berlin – mini serial po niemiecku dla początkujących

1 , , Permalink 0

Dziś mega trącący myszką serial dla młodzieży uczącej się niemieckiego: Hallo aus Berlin. Zwróćcie proszę uwagę na te gustowne wdzianka i super-hiper-wypasioną technikę ;). No cóż, o ile stroje zmieniają się co kilka lat, to język nie ulega aż tak bardzo modzie i nadal można korzystać ze starszych materiałów i osłuchiwać się z językiem. Do dyspozycji macie co najmniej 10 odcinków, w każdym z nich poruszana jest nieco inna tematyka: od czasu wolnego, aż po jedzenie i picie, zatem taki raczej standardowy zestaw najbardziej przydatnych wyrażeń w języku niemieckim.

Na koniec chciałam tylko powiedzieć, że internety wygrywa dziś radosny pan z gustownym wąsem i rudym pudelkiem na głowie ;). Owocnej nauki!


Zobacz pozostałe filmy i seriale do nauki niemieckiego

1
  • Magda Kazimierczyk
    22 listopada, 2014

    Ach te seriale. W wakacje tak mnie wciągnął niemiecki Extr@ że siedziałam dwa razy z pół nocy, tak byłam ciekawa jak się skończy xd mimo, że wcześniej (grubo wcześniej, w dzieciństwie) oglądałyśmy z siostrą angielską wersję :D ale to obejrzę z pewnością w wolnej chwili:D

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zapisz się i otrzymaj dwa e-booki z 38 i 82 potocznymi zdaniami, które pomogą Ci w codziennych sytuacjach: “Zajęte!” w toalecie, “Czy mogę przejść?” w kinie, “na dwoje babka wróżyła” itp.

Dzięki temu nie przegapisz też nigdy najnowszego wpisu na blogu.

KURS:
Niemiecki w Przedszkolu

Podaj swój adres e-mail i dołącz do listy osób zainteresowanych kursem.
Po zapisie na newsletter otrzymasz listę pond 20 pytań, które możesz zadać opiekunom Twojego dziecka podczas wychodzenia z placówki:
Czy moje dziecko płakało? Czy wszystko zjadło? Z kim się dziś bawiło? itp