fbpx


Hallöchen Precelku!


Nazywam się Diana Korzeb.
Jestem lektorką j. niemieckiego. Od 10 lat pomagam moim kursantkom rozgadać się po niemiecku.
Na moich zajęciach najbardziej lubię ten moment „aaaaa!” kiedy trudne zamienia się w zrozumiałe.

Jak to się dzieje?
łumaczę zawiłości języka niemieckiego w najprostszy możliwy sposób. Najpierw teoria podzielona na małe kęski, a potem dużo praktyki. W końcu w nauce języka najlepsza jest praktyka (nie czuję kiedy rymuję ;)).

Na co dzień prowadzę Preclową Szkołę Mówienia.

W szkole skupiam się przede wszystkim na tym, żeby moje kursantki ćwiczyły w najlepszy dla siebie sposób mówienie po niemiecku.

 

Co o mnie mówią moje kursantki?

Dianę poznałam gdy przeprowadziłam się do Szwajcarii i przygotowywałam do egzaminu na poziomie B2. Mimo wielu poprzednich kursów w moim niemieckim były braki. Diana konsekwentnie na każdych zajęciach korygowała moje błędy, które nie były zauważane przez poprzednich nauczycieli. Dzięki temu zaczęłam mówić swobodniej i bez rażących błędów.

Zajęcia prowadzone są ze 100 % zaangażowaniem, a każda minuta jest maksymalnie wykorzystana. Gorąco polecam każdemu kto szuka profesjonalnego, pełnego pasji lektora z indywidualnym podejściem do ucznia.
Martyna Karolewska-Hajost
Szwajcaria, Adliswil
W moim przypadku, jedynym sposobem aby przypomnieć sobie rzeczy których juz nie pamiętam oraz nauczyć się swobodnie i poprawnie mówić w j. niemieckim był kurs przez internet.

Zdecydowałam się na zajęcia z Dianą z uwagi na jej bardzo profesjonalny i przydatny blog. Jest regularnie aktywna w social mediach, ma sympatyczny głos oraz profesjonalne podejście do ucznia.

Komu mogę polecić lekcje z Dianą? Każdemu kto ma chęci poszerzyć swoje umiejętności językowe na każdym poziomie zaawansowania.
Joanna Zgud
Austria, Höchst
Jak dla mnie Diana to najlepsza lektorka pod słońcem. Przez wiele lat uczyłam się niemieckiego w szkole i tak naprawdę nie umiałam nic. Dopiero kurs z Dianą pokazał mi że da się niemiecki polubić i zrozumieć gramatykę. Każda lekcja była bardzo intensywna, rozmowy, zadania do rozwiązania oraz rzetelne przekazanie wiedzy. Diana ma bardzo dużo cierpliwosci i bardzo jasno tłumaczy. W końcu zrozumiałam jak odmieniac przez przypadki.

Kursy z Diana polecam wszystkim, którzy chcą mówić i pisać po niemiecku. Dzięki tej lektorce każdy nawet najbardziej odporny na naukę będzie komunikował się w języku niemieckim.
Dorota Bajóra
Niemcy, Dingolfing
Na zajęciach ważne było dla mnie przede wszystkim mówienie, na które Diana kładła szczególny nacisk. Już po kilku lekcjach nabrałam odwagi i poczułam się pewniej mówiąc po niemiecku. Dodatkowo Diana jest osobą, która umie motywować do nauki. Podsyła różnorodne materiały do nauki, korzysta z wielu książek.

Bardzo polecam! Tylko dzięki Dianie przelamalam opory przed mówieniem.
Małgorzata Mardaus-Huber
Niemcy, Dinkelsbühl
Chodziłam na intensywny kurs niemieckiego w Zurychu. Lekcje jak wiadomo, odbywały się po niemiecku. Na początku nie wszystko było zrozumiałe. Pomocy szukałam w internecie, i tak trafiłam na Dianę.

Z taką nauczycielką chce się uczyć ! Po zajęciach z Dianą sama mogę powiedzieć, ze widzę u siebie progres.

Jej kursy polecam tym, którzy nie mają zbyt wiele czasu na zajęcia, ale zawsze zorganizują sobie 1h na pracę w domu.
Emilia Tomasik
Szwajcaria, Uetikon am See