Hallöchen Precelku!

Nazywam się Diana Korzeb.

Od 10 lat odczarowuję niemiecki na moich kursach dla dorosłych, od ok 7 lat tylko online.

Obecnie pomagam głównie Emigrantkom w płynnym mówieniu po niemiecku.

Skończyłam germanistykę na UMK w Toruniu. Mieszkałam i studiowałam przez rok w Konstancji, nad jeziorem Bodeńskim w Niemczech. Często jeżdżę do Niemiec i Szwajcarii na urlop. Jak tylko nadarza się okazja, to jadę przez Austrię. Namiętnie oglądam niemieckie filmy i seriale.

Jestem autorką e-kursu „Niemieckie przypadki w 30 dni – kurs podstawowy” i online’owego kursu konwersacyjnego „Odczaruj niemiecki”.

W 2016 roku zaczęłam prowadzić webinary, szkolenia online. Część z nich jest całkowicie bezpłatna. Tematy poruszane na webinarach to m.in sposoby nauki języka, materiały dostosowane do danego poziomu zaawansowania i podstawy gramatyczne.

W 2015 roku ruszył mój kanał na YouTube. Jest on przeznaczony dla osób ciekawych świata i chcących poznać kulturę i zwyczaje niemieckiego obszaru językowego. Pojawiają się tam też materiały bardziej na luzie.

Od 2013 roku prowadzę popularnego bloga o języku niemieckim i kulturze. Dzielę się tu m.in. materiałami do nauki języka, publikuję wpisy ze słownictwem i gramatyką oraz piszę o szeroko rozumianej kulturze Niemiec, Szwajcarii i Austrii.

Skontaktuj się ze mną: kontakt(maupa)jezykowyprecel.pl

Jeśli jesteś pierwszy raz na blogu to gorąco zachęcam Cię do zapoznania się z następującymi artykułami: